SOPO Optical Communication Ко ООД основана през 2009 г., като един от най-големите производители и доставчици на пасивни оптични компоненти и оборудване. С богат опит в проектирането и производството на оптични пасивни компоненти и оборудване, с висококачествена система за контрол, усъвършенствано производствено оборудване и високо квалифицирани работници, ние създадохме добри отношения с много известни компании за комуникация. Ние предлагаме широка гама от продукти, включително оптичен изолатор, Isolator ядро, Collimator, WDM серия, оптичен ключ, оптичен циркулатор и така нататък. Освен стандартни части, ние можем да предложим и поръчкови части по спецификация на клиента.

Център за новини

newscenter CWDM SFP приемопредавателен модул 127...

CWDM SFP приемо-предавателен модул 1270nm-1610nm Дължина на вълната, SMF влакно, LC кон...

Комуникации

Свържете се с нас
SOPO оптична комуникация Ко ООД

Адрес: JinDiDa промишлена зона, Лангку промишленост Пак, Dalang улица, Longhua нов район, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: sales1@sopo.net.cn

SOPO оптична комуникация Ко ООД
foottop