1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon Олт onu приемо-Lc SFP Sx плюс

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon Олт onu приемо-Lc SFP Sx плюс

1、Product Въведение: SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

Function

1、Product Въведение:SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

SGMII SFP е проектиран за 100BASE-FX приложения, със строя in PHY устройство подкрепа SGMII интерфейс.

Стандартната информация за сериен номер съвместими с SFP MSA описва радиоприемник възможности,

стандартните интерфейси, производител и друга информация. Домакин оборудване може да достъп до тази информация

чрез 2-проводен сериен CMOS EEPROM протокол. За допълнителна информация се обърнете към SFP мулти-източник

Споразумение (MSA). SGMI SFP приемо-предаватели са 100BASE-FX малък форм-фактор Pluggable (SFP) бързо

Ethernet интерфейс конвертор на Gigabit SFP портове.

2、Product параметър:SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

1234
5678
9101112
13141516

3. продукт функция:SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Билд-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor Suchas

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial: 40 c ~ +85C

4、 доставка и обслужване на:SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

1) плаща:

2 доставка:

3) обслужване:

5、 препоръки:SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Компактен SFP ОВППС

6)ДВУПОСОЧЕН SFP SDHSONET

Описание
10 gigabit SFP + радиоприемник е проектиран да предават и получават данни за оптичните над ФПП/SMF.
SFP + модул електрически интерфейс е отстъпчив SFI електрически спецификации. На входа на предавателя и приемника на изходния импеданс е 100 ома диференциал. Редове от данни са вътрешно AC заедно. Модулът предоставя диференциално прекратяване и намаляване на диференциал за общ режим конверсия за качество сигнал прекратяване и ниска ЕПИ. SFI обикновено работи над 200 mm от подобрен материал FR4 или до около 150mmof стандартен FR4 с един конектор.
Функции
• Оптичен интерфейс съвместими с IEEE 802.3ae
• Електрически интерфейс отстъпчив към СФФ-8431
• Горещо щепселно
• Ниска консумация на енергия
• Всички метални жилища за отлична производителност на ЕПИ
• Разширено фърмуер позволявам клиент система encryption информация да се съхранява в приемо-предавател
• Икономически ефективно SFP + разтвор, позволява по-висока плътност на пристанището и по-голям трафик
Приложения
• 10GBASE на 10.3125Gbps
• 10GBASE на 9.953Gbps
• Други оптични връзки

Информация за поръчка

Част номер

Скорост на данните

Разстояние

Дължина на вълната

Изходна мощност
(dBm)

Чувствителност на приемника
(dBm)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300 м.

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, ПИН

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10 км

1310nm КУПА

-6~-1

< -15, ПИН

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40 км

1310nm КУПА

-1~4

<-15.8 ПИН

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40 км

1550nm EML

-1~4

<-15.8 ПИН

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

<-23 APD

Y

PDF
SFP + радиоприемник

Описание
GEPON ОЛТ радиоприемник FETx-493133 x-ExCD е с висока производителност модул с SFP пакет поддържа скорост на данните на типични 1,25 Gbps за GEPON OLT приложение до 20 км разстояние на предаване, itand #39; s предназначени за среща с IEEE Std 802.3ah™-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Функции
• Двупосочен SFP един режим радиоприемник
• SC съд
• Съвместим с IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1490nm непрекъснат режим 1.25Gbps предавател с КУПА лазер
• 1310nm пръсване режим 1.25Gbps приемник с APD-ТИА
• Цифров диагностичен интерфейс съвместими със СФФ-8472 V9.4
• LVPECL съвместими данни вход /output
• Продължава режим получи изходния сила указание (RSSI)
• В съответствие с Директивата RoHS
• Съвместим с Telcordia (Bellcore) GR-468-сърцевина
• Максимално разстояние 20km
• Оперативни температура: стандарт: 0 на случай до 70° c
Приложения
• GEPON ОЛТ за P2MP приложение
• Достъп до мрежи
• Влакно до дома, ограничаване, Службата (FTTx)

Информация за поръчка:

Част номер

Скорост на данните

Подходящи
Мрежа
Приложение

Дължина на вълната

Изходна мощност
(dBm)

Приемник
Чувствителност
(dBm)

DDMI

FETP-493133 Р-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 КУПА R1310 APD

2~7

<-28

Y

Описание
GEPON ONU радиоприемник FEUF-314933 x-ExCD е с висока производителност модул със СФФ пакет поддържа скорост на данните на типични 1,25 Gbps за GEPON ONU приложение до 20 км разстояние на предаване, itand #39; s предназначени за среща с IEEE Std 802.3ah™-2004. SC rececptacle или SC опашка е за оптичен интерфейс.
Функции
• Двупосочен СФФ един режим радиоприемник
• SC или SC/PC опашка съд не е задължително
• Съвместим с IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1310nm разрушаване-режим 1.25Gbps предавател с FP лазер
• 1490nm непрекъснат режим 1.25Gbps приемник с ПИН
• Цифров диагностичен интерфейс съвместими със СФФ-8472 V9.4
• Цифрови диагностични Monitoting с външна калибровка
• В съответствие с Директивата RoHS
• Съвместим с Telcordia (Bellcore) GR-468-сърцевина
• Максимално разстояние 20km
• Оперативни температура: стандарт: 0 на случай до 70° c
Приложения
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10 PX20
• GEPON ONU за P2MP приложение
• Пръсване режим на приложение.
• FTTx WDM широколентов достъп

Информация за поръчка:

Част номер

Скорост на данните

Подходящи мрежа
Приложение

Дължина на вълната

Изходна мощност

(dBm)

Приемник

Чувствителност

(dBm)

DDMI

FEUF-314933 Р-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 ПИН

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933 Р-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 ПИН

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 ПИН

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 ПИН

-1~4

<-24

Y

Описание
GPON ONU радиоприемник FGUF-31493 x-x2CD е висока производителност модул със СФФ 2 * 10 пакет поддържа обикновено Asymetric данни курс 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx за GPON ONU приложение до 20 км разстояние на предаване, itand #39; s проектирани за един вид влакно и използвани в оптичната мрежа терминал за ITU-T G.984.2 клас B + или ITU-T G.984.2 клас C+. SC rececptacle или SC опашка е за оптичен интерфейс.
Функции
• Двупосочен СФФ един режим радиоприемник
• SC или SC/PC опашка съд не е задължително
• Съвместим с ITU-T G.984.2 клас C + или ITU-T G.984.2 клас C +
• Съвместим със СФФ MSA-2000
• Цифров диагностичен интерфейс съвместими със СФФ-8472 V10.3
• Цифрови диагностични Monitoting с външна калибровка
• LVPECL диференциални данни входове и изходи на ХМЛ данни
• LVTTL сигнал откриване продукция и LVTTL пръсване контрол
• Съвместим с Telcordia (Bellcore) GR-468-сърцевина
• 1310 nm пръсване режим предавател и приемник за непрекъснат режим на 1490 nm
• 1.244 Gbps DFB лазерен диод, 2.488 Gbps APD-ТИА приемник
• TSSI, TX_SD функция е по избор
• Максимално разстояние 20km
• Оперативни температура: стандарт: 0 на случай до 70° c
Приложения
• GPON ONU за P2MP приложения

Информация за поръчка

Част номер

Скорост на данните

Подходящи
Мрежа
Приложение

Дължина на вълната

Изход
Мощност
(dBm)

Приемник
Чувствителност
(dBm)

DDMI

FGUF-314935 Р-B2CD

1.25G/2.5G

Клас B +

T1310 КУПА R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935 Р-C2CD

1.25G/2.5G

Клас C +

T1310 КУПА R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Клас B +

T1310 КУПА R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Клас C +

T1310 КУПА R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Описание
GPON ОЛТ радиоприемник FGTx-49313 x-x2CD е с висока производителност модул с SFP пакет обикновено поддържа Asymetric данни курс 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx за GPON ОЛТ приложение до 20 км разстояние на предаване, той е предназначен за един вид влакно и използва в оптичната мрежа терминал за ITU-T G.984.2 клас B + или ITU-T G.984.2 клас C+. SC rececptacle.
Функции
• Двупосочен SFP един режим радиоприемник
• Горещо-pluggable и SC вместилище на SMF
• Съвместим с ITU-T G.984.2
• Съвместим с SFP MSA и RoHS
• Цифров диагностичен интерфейс съвместими със СФФ-8472 V9.4
• Пръсване режим сигнал открива продукция, която е LVTTL съвместим.
• Пръсване режим получи сигнал сила указание изход
• Съвместим с Telcordia (Bellcore) GR-468-сърцевина
• 1490 nm непрекъснат режим предавател с КУПА лазер
• 1310 nm пръсване режим приемник с APD-ТИА
• Максимално разстояние 20km
• Оперативни температура: стандарт: 0 на случай до 70° c
Приложения
• GPON ОЛТ за P2MP приложения
• Достъп до мрежата
• Влакно до дома, ограничаване, офис

Информация за поръчка:

Част номер

Скорост на данните

Подходящи мрежа
Приложение

Дължина на вълната

Изходна мощност

(dBm)

Приемник

Чувствителност

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Клас B +

T1490 КУПА R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Клас C +

T1490 КУПА R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-sfp genpon Олт onu приемо-lc sfp sx плюс за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-SFP genpon Олт onu приемо-lc SFP sx плюс производители, фабрика, направени в Китай, качество, ниска цена, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd

Адрес: JinDiDa индустриалната зона, Langkou промишленост Pak, Ганев улица, Longhua нова област, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: 18818523155@163.com

Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd
foottop