1310nm 1550nm 40 км, 100 км Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic приемо-предавателен модул

1310nm 1550nm 40 км, 100 км Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic приемо-предавателен модул

10-gigabit Ethernet XFP приемопредавател (SMF, 1310nm, 40км, LC, DOM) продукта детайли OEM & митнически партнира с разнообразие от Световната клас OEM производители над 8 години

Function

10-gigabit Ethernet XFP приемопредавател (SMF, 1310nm, 40км, LC, DOM)

Информация за продукта

Част номер

XFP-10GER-31

Име на доставчик

Fiberstore

Тип формуляр

XFP

Макс скорост

10Gbps

Дължина на вълната

1310nm

Макс кабел разстояние

40 км

Интерфейс

LC дуплекс

Оптични компоненти

DFB 1310nm

Тип кабел

SMF

Подкрепата на DOM

Да

TX мощност

0 ~ 4dBm

Чувствителност на приемника

andlt;-16dBm

Търговски температурен диапазон

0 до 70° C (32 158° F)

HTS-хармонизирани код

8517706000

OEM andamp; Митнически

Партньорството с разнообразие от световна класа OEM производителите на над 8 години, Sopofiber е в състояние да предоставят персонализирани и рентабилни решения с високо качество за всички нужди и спецификации, включително оптични механичен дизайн, оформление на борда на печатни платки (PCB) и електрически дизайн, софтуер andamp; Разработка, интегрирани събрание, етикети и др. С нарастване на продажбите и благоприятните клиент feedback Sopofiber е разширявала бързо по целия свят и се превръща в водещ доставчик на индустрията на оптична комуникация. Ако Вие се интересувате от нашите продукти, моля не се колебайте да се свържете с нас.

Опаковка andamp; Етикетиране

Това лесно да се вземат и добре защитени радиоприемник пакет е етикетиран и отбелязва bysopofiberas подразбиране. Персонализиран етикет или пакет решения са достъпни като заявка.

10-gigabit Ethernet XFP приемопредавател (SMF, 1550nm, на 100 км, LC, DOM)

Информация за продукта

Част номер

XFP-10GZRC-55

Име на доставчик

Fiberstore

Тип формуляр

XFP

Макс скорост

10Gbps

Дължина на вълната

1550nm

Макс кабел разстояние

100 км

Интерфейс

LC дуплекс

Оптични компоненти

EML 1550nm

Тип кабел

SMF

Подкрепата на DOM

Да

Търговски температурен диапазон

0 до 70° C (32 158° F)

HTS-хармонизирани код

8517706000




Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на 1310nm 1550nm 40 км, 100 км xfp ethernet sfp gigabit 10 gb lr sfp gbic приемо-предавателен модул за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: 1310nm 1550nm 40 км, 100 км xfp ethernet SFP gigabit 10gb lr SFP gbic приемо-предавател модул производители, фабрика, произведени в Китай, качество, ниска цена, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd

Адрес: JinDiDa индустриалната зона, Langkou промишленост Pak, Ганев улица, Longhua нова област, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: 18818523155@163.com

Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd
foottop