3port Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-филтър Wdm предавател пластир панел микро оптична дължина на вълната дивизия мултиплексор метър тестване

3port Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-филтър Wdm предавател пластир панел микро оптична дължина на вълната дивизия мултиплексор метър тестване

Sopofiber "микро-оптични WDM използва тънкослойни покрития технология и патентован дизайн на свързване на микро оптика опаковки на non-flux метал

Function

Sopofiber "микро-оптични WDM използва тънкослойни покрития технология и патентован дизайн на свързване на микро оптика опаковка на non-flux метал. Той осигурява ниско вмъкване загуба, висока канал изолация, ниска температура чувствителност и епоксидни свободно оптичен път.

Функции

• Широк оперативен диапазон

• Ниска вмъкване загуба

• Ултра плосък широка Passband

• Високо канал изолация

• Висока стабилност и надеждност

• Епоксидни-свободен по оптичен път

Приложения

• Система за мониторинг

• WDM мрежа

• Предаватели и оптични лазерни

• Фибри оптичен усилвател

• Фиброоптична инструменти

Работни спецификации

Параметър

Спецификация

Проход канал вълната (nm)

1500 ~ 1600 (или 1260 ~ 1360)

Отразяват канал вълната (nm)

1260 ~ 1360 (или 1500 ~ 1600)

Вмъкване загуба (dB)

Отразяват канал

≤0.5

Проход канал

≤0.6

Вмъкване загуба вариация (dB)

andlt; 0.3;

Изолация (dB)

Отразяват канал

andgt; 15

Проход канал

andgt; 40

Загуба на Inertion температура чувствителност (dB/℃)

andlt; 0,005

Поляризация зависими загуба (dB)

andlt; 0.1

Поляризация режим дисперсия

andlt; 0.1

Насоченост (dB)

andgt; 50

Връщане Loss(dB)

andgt; 50

Максимална мощност обработка (mW)

500

Opterating температура (℃)

-2~+80

Температура на съхранение (℃)

-40~+85

Пакет измерение (мм)

Φ5.5x34 (L38 за 900um хлабав тръба)

Спецификациите могат да се променят без предупреждение.

Над спецификацията са за устройство без конектор.

Информация за поръчка


MWDM

X

X

X

XX

Дължина на вълната

Тип на фибри

Дължина влакна

In/Out конектора

35 = 1310 преминават

53 = 1550 преминават

1 = голи влакна

2 = 900um хлабав тръба

1 = 1 m

2 = 2 м

0 = няма

1 = ФК/АПК

2 = ФК/PC

3 = SC/АПК

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = Задайте



Описание
MMWDM използва тънкослойни покрития технология и патентован дизайн на свързване на микро оптика опаковка на non-flux метал. Той осигурява ниско вмъкване загуба, висока канал изолация, ниска температура чувствителност и епоксидни свободно оптичен път.

Работни спецификации

Параметър

Спецификация

Проход канал вълната (nm)

1500 ~ 1600 (или 1260 ~ 1360)

Отразяват канал вълната (nm)

1260 ~ 1360 (или 1500 ~ 1600)

Вмъкване загуба (dB)

Отразяват канал

≤0.5

Проход канал

≤0.6

Вмъкване загуба вариация (dB)

andlt; 0.3;

Изолация (dB)

Отразяват канал

andgt; 15

Проход канал

andgt; 40

Загуба на Inertion температура чувствителност (dB/℃)

andlt; 0,005

Поляризация зависими загуба (dB)

andlt; 0.1

Поляризация режим дисперсия

andlt; 0.1

Насоченост (dB)

andgt; 50

Връщане загуба (dB)

andgt; 50

Максимална мощност обработка (mW)

500

Opterating температура (℃)

-2~+80

Температура на съхранение (℃)

-40~+85

Пакет измерение (мм)

Φ5.5x34 (L38 за 900um хлабав тръба)

Спецификациите могат да се променят без предупреждение.

Над спецификацията са за устройство без конектор.

Информация за поръчка

MMWDM

XX

X

X

XX

Дължина на вълната

Тип на фибри

Дължина влакна

In/Out конектора

35 = 1310 преминават
53 = 1550 преминават

1 = 50/125um мм влакно
2 = 62,5/125um мм влакно

1 = 1 m
2 = 2 м

0 = няма
1 = ФК/АПК
2 = ФК/PC
3 = SC/АПК
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = Задайте

PDF
Multimode 1310/1550nm филтър вълната дивизия мултиплексор

Описание
Микро-оптични WDM използва тънкослойни покрития технология и патентован дизайн на свързване на микро оптика опаковка на non-flux метал. Той осигурява ниско вмъкване загуба, висока канал изолация, ниска температура чувствителност и епоксидни свободно оптичен път.
Работни спецификации

Параметър

Спецификация

Проход канал вълната (nm)

1500 ~ 1600 (или 1260 ~ 1360)

Отразяват канал вълната (nm)

1260 ~ 1360 (или 1500 ~ 1600)

Вмъкване загуба (dB)

Отразяват канал

≤0.5

Проход канал

≤0.6

Вмъкване загуба вариация (dB)

andlt; 0.3;

Изолация (dB)

Отразяват канал

andgt; 15

Проход канал

andgt; 40

Загуба на Inertion температура чувствителност (dB/℃)

andlt; 0,005

Поляризация зависими загуба (dB)

andlt; 0.1

Поляризация режим дисперсия

andlt; 0.1

Насоченост (dB)

andgt; 50

Връщане загуба (dB)

andgt; 50

Максимална мощност обработка (mW)

500

Opterating температура (℃)

-2~+80

Температура на съхранение (℃)

-40~+85

Пакет измерение (мм)

Φ5.5x34 (L38 за 900um хлабав тръба)

Спецификациите могат да се променят без предупреждение.
Над спецификацията са за устройство без конектор.
Информация за поръчка

MWDM

X

X

X

XX


Дължина на вълната

Тип на фибри

Дължина влакна

In/Out конектора

35 = 1310 преминават
53 = 1550 преминават

1 = голи влакна
2 = 900um хлабав тръба

1 = 1 m
2 = 2 м

0 = няма
1 = ФК/АПК
2 = ФК/PC
3 = SC/АПК
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = Задайте

PDF
3 порт 1310-1550nm филтър WDM

Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на 3port multimode-1310nm/1490nm/1550nm-филтър wdm предавател пластир панел микро оптична дължина на вълната дивизия мултиплексор метър тестване за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: 3port multimode-1310nm/1490nm/1550nm-филтър wdm предавател пластир панел микро оптична дължина на вълната дивизия мултиплексор метър тестване производители, фабрика, произведени в Китай, качество, ниска цена, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
SOPO оптична комуникация Ко ООД

Адрес: JinDiDa промишлена зона, Лангку промишленост Пак, Dalang улица, Longhua нов район, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: sales1@sopo.net.cn

SOPO оптична комуникация Ко ООД
foottop