A1X1B влакно оптична Mechanial Gigabit Switch микро и гигабайт Ethernet комутатор

A1X1B влакно оптична Mechanial Gigabit Switch микро и гигабайт Ethernet комутатор

Описание 1 x 1 механични оптично превключване се свързва оптични канали чрез пренасочване на входящи оптичен сигнал в избрания изходен влакно.

Function

Описание
1 x 1 механични оптично превключване се свързва оптични канали чрез пренасочване на входящи оптичен сигнал в избрания изходен влакно. Това се постига използва патентована Опто механични собственически конфигурация и запушването за контрол, електрически сигнал.
1 x 1 механични оптично превключване поддържа всички вълната в 1260nm ~ 1650nm, той предлага ултра-висока надеждност, ниска вмъкване загуба, бърза смяна на скоростта, както и двупосочни изпълнение. Оптични превключватели са широко използвани за оптична мрежа, защита, предавател и приемник защита, система за изпитване на мрежата и Instrumentations.
Функции
• Ниска вмъкване загуба
• Широк диапазон
• Ниска Взаимовръзки
• Висока стабилност, висока надеждност
• Епоксидни-свободен по оптичен път
• Latching и затварящи
Приложения
• Канал блокиране
• Конфигурируеми добавяне/капка
• Система за мониторинг
• Апаратура

Работни спецификации

Параметър


ФГ - 1 × 1T

Вълновият обхват

nm

850

1260~1650

Оперативни вълната

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Вмъкване загуба

dB

Typ:0.5 Макс: 0,8

Typ:0.4 Макс: 0,6

Връщане загуба

dB

SM≥50、MM≥30

Взаимовръзки

dB

SM≥70、MM≥65

ПЛС

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Повторяемост

dB

≤±0.02

Захранване

V

3.0 и 5.0

През живота

Пъти

≥107

Време за превключване

MS

≤8

Предавателна мощност

mW

≤500

Работна температура

-20~+70

Температура на съхранение

-40~+85

Ниво на аналитичност

мм

(Л) 27 × (W) 12,6 × (H) 8.0 (±0.2)

Спецификация могат да се променят без предупреждение.

Над спецификацията са за устройство без конектор.

Щифтове

Тип

ПИН

Електроприводи

Сензор за състоянието

1×1


ПИН 1

ПИН 5

ПИН 6

ПИН 10

ПИН 2-3

ПИН 3-4

ПИН 7-8

ПИН 8-9

Затварящи

P1-P2

V +

GND

--

--

Отворен

Затвори

Затвори

Отворен

Светлина затвори

--

--

GND

V +

Затвори

Отворен

Отворен

Затвори

Non затварящи

P1-P2

V +

--

--

GND

Отворен

Затвори

Затвори

Отворен

Светлина затвори

--

--

--

--

Затвори

Отворен

Отворен

Затвори

Оптичен път

Спецификации

Напрежение

Ток

Съпротива

5V latching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V non-затварящи

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V latching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V non-затварящи

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Информация за поръчка

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Режим

Дължина на вълната

Тип на напрежение

Контрол модел

Тип на фибри

Фибри
Диаметър

Дължина влакна

Съединител

S = SM
M = ММ

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = други

3 = 3V
5 = 5V

L = Latching
N = не -
Затварящи

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = други

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 мм
30 = 3,0 мм
X = други

1 = 1 m
2 = 1.5 м
X = други

0 = няма
1 = ФК/PC
2 = ФК/АПК
3 = SC/PC
4 = SC/АПК
5 = ST/PC
6 = ST/АПК
7 = LC/PC
8 = LC/АПК
X = други

PDF
1 x 1 механични Fiber Optic превключване

Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на a1x1b фибри оптични mechanial гигабитов комутатор микро и гигабайт ethernet комутатор за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: a1x1b влакно оптична mechanial gigabit switch микро и гигабайт ethernet комутатор производители, фабрика, произведени в Китай, качество, ниска цена, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd

Адрес: JinDiDa индустриалната зона, Langkou промишленост Pak, Ганев улица, Longhua нова област, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: 18818523155@163.com

Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd
foottop