A1x2l D2 × 2б механични влакна вместена оптични фотоелектрически незавършено моментно слой 3 Optisk Dvi Toslink монитор изключвател

A1x2l D2 × 2б механични влакна вместена оптични фотоелектрически незавършено моментно слой 3 Optisk Dvi Toslink монитор изключвател

Описание 1x2L механични оптично превключване се свързва оптични канали чрез пренасочване на входящи оптичен сигнал в избрания изходен влакно

Function

Описание
1x2L механични оптично превключване се свързва оптични канали чрез пренасочване на входящи оптичен сигнал в избрания изходен влакно. Това се постига използва патентована Опто механични собственически конфигурация и запушването за контрол, електрически сигнал.
1x2L механични оптично превключване поддържа всички вълната в 1260nm ~ 1650nm, той предлага ултра-висока надеждност, ниска вмъкване загуба, бърза смяна на скоростта, както и двупосочни изпълнение. Оптични превключватели са широко използвани за оптична мрежа, защита, предавател и приемник защита, система за изпитване на мрежата и Instrumentations.
Функции
• Несравнимо ниска цена
• Ниска вмъкване загуба
• Високо канал изолация
• Висока стабилност, висока надеждност
• Епоксидни-свободен по оптичен път
• Latching и затварящи
Приложения
• Оптична мрежа
• Защита/възстановяване
• Оптичен Singnal маршрут
• Конфигурируеми оптични добавяне/капка
• Защита на предавателя и приемника
• Мрежа тестова система

Работни спецификации

Параметър


ФГ - 1 × 2 L

Вълновият обхват

nm

850

1260~1650

Оперативни вълната

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Вмъкване загуба

dB

Typ:0.8 Макс: 1.2

Typ:0.5 Макс: 0,8

Връщане загуба

dB

MM≥30 SM≥50

Взаимовръзки

dB

MM≥35 SM≥55

ПЛС

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Повторяемост

dB

≤±0.02

Захранване

V

3.0 и 5.0

През живота

Пъти

≥107

Време за превключване

MS

≤8

Предавателна мощност

mW

≤500

Работна температура

-20~+70

Температура на съхранение

-40~+85

Ниво на аналитичност

мм

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

Спецификация могат да се променят без предупреждение.

Над спецификацията са за устройство без конектор.

Щифтове

Тип

ПИН

Електроприводи

Сензор за състоянието

1×2

канал

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Затварящи

P1-P2

V +

GND

--

--

Отворен

Затвори

Затвори

Отворен

P1-P3

--

--

GND

V +

Затвори

Отворен

Отворен

Затвори

Non затварящи

P1-P2

V +

--

--

GND

Отворен

Затвори

Затвори

Отворен

P1-P3

--

--

--

--

Затвори

Отворен

Отворен

Затвори

Оптичен път

Спецификации

Напрежение

Ток

Съпротива

5V latching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V non-затварящи

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V latching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V non-затварящи

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Информация за поръчка

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Режим

Дължина на вълната

Тип на напрежение

Контрол модел

Тип на фибри

Фибри
Диаметър

Дължина влакна

Съединител

S = SM
M = ММ

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = други

3 = 3V
5 = 5V

L = Latching
N = не -
Затварящи

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = други

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 мм
30 = 3,0 мм
X = други

1 = 1 m
2 = 1.5 м
X = други

0 = няма
1 = ФК/PC
2 = ФК/АПК
3 = SC/PC
4 = SC/АПК
5 = ST/PC
6 = ST/АПК
7 = LC/PC
8 = LC/АПК
X = други

PDF
1x2L механични оптично превключване

Описание
2x2B оптично превключване се свързва оптични канали чрез пренасочване на входящи оптичен сигнал в избрания изходен влакно. Това се постига използва патентована Опто механични собственически конфигурация и запушването за контрол, електрически сигнал.
2x2B оптично превключване поддържа всички вълната в 1260nm ~ 1650nm, той предлага ултра-висока надеждност, ниска вмъкване загуба, бърза смяна на скоростта, както и двупосочни изпълнение. Оптични превключватели са широко използвани за оптична мрежа, защита, предавател и приемник защита, система за изпитване на мрежата и Instrumentations.

Работни спецификации

Параметър

ФГ-2x2B

Вълновият обхват

nm

850

1260~1650

Оперативни вълната

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Вмъкване загуба

dB

Typ:0.8 Макс: 1.2

Typ:0.6 макс: 0,8

Връщане загуба

dB

MM≥30 SM≥50

Взаимовръзки

dB

MM≥35 SM≥55

ПЛС

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Повторяемост

dB

≤±0.02

Захранване

V

3.0 и 5.0

През живота

Пъти

≥107

Време за превключване

MS

≤8

Предавателна мощност

mW

≤500

Работна температура

-20~+70

Температура на съхранение

-40~+85

Ниво на аналитичност

мм

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Спецификация могат да се променят без предупреждение.

Над спецификацията са за устройство без конектор.

Щифтове

Параметри

Щифтове

Електроприводи

Сензор за състоянието

2 × 2Б

Оптичен път

1

5

2 × 2Б

Оптични
Път

1

5

2 × 2Б

Оптични
Път

затварящи

P1-P4
P2-P3

V +

GND

затварящи

P1-P4
P2-P3

V +

GND

затварящи

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Non затварящи

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

GND

Отворен

Затвори

Затвори

Отворен

P1-P3

--

--

--

--

Затвори

Отворен

Отворен

Затвори

Оптичен път

Спецификации

Напрежение

Ток

Съпротива

5V latching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V non-затварящи

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V latching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V non-затварящи

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Информация за поръчка

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Режим

Дължина на вълната

Тип на напрежение

Контрол модел

Тип на фибри

Фибри
Диаметър

Дължина влакна

Съединител

S = SM
M = ММ

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = други

3 = 3V
5 = 5V

L = Latching
N = не -
Затварящи

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = други

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 мм
30 = 3,0 мм
X = други

1 = 1 m
2 = 1.5 м
X = други

0 = няма
1 = ФК/PC
2 = ФК/АПК
3 = SC/PC
4 = SC/АПК
5 = ST/PC
6 = ST/АПК
7 = LC/PC
8 = LC/АПК
X = други

PDF
2x2B механични оптично превключване


Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на a1x2l d2 × 2б механични влакна вместена оптични фотоелектрически незавършено моментно слой 3 optisk dvi toslink монитор изключвател за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: a1x2l d2 × 2б механични влакна вместена оптични фотоелектрически незавършено моментно слой 3 optisk dvi toslink монитор близост switch производители, фабрика, произведени в Китай, качество, ниски цени, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
SOPO оптична комуникация Ко ООД

Адрес: JinDiDa промишлена зона, Лангку промишленост Пак, Dalang улица, Longhua нов район, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: sales1@sopo.net.cn

SOPO оптична комуникация Ко ООД
foottop