Двупосочен SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet модул радиоприемник

Двупосочен SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet модул радиоприемник

1、Product Въведение: BIDI SFP SDHSONET е мулти-курс серия 2.67 Gb/s приемо-предавателен модул интегрира оптика електроника

Function

1、Product Въведение:Двупосочен SFP SDHSONET е мулти-курс серия 2.67 Gb/s приемо-предавателен модул интегрира оптика електроника

BIDI SFP SDHSONET

Двупосочен мулти-курс серия 2.67 Gb/s приемо-предавателен модул интегрира оптика и електроника в малка форма

ФакторPluggable (SFP)пакет. Това е Multisource споразумение (MSA) съвместими и предназначена за

операция в1310 nm и 1550 nm. Въпреки чеоптимизиран за OC-48/STM-16,Тя осигурява мулти-курс

възможности и може да бъдеизползва от OC-3/STM-1(155 Mb/s) до 2.7 Gb/s.Електродвигатели SFP приемо-предавател

осигурява напълноOC-48 SONETсъвместим интерфейс между SONET/SDH фотонни слой andThe

електрически слой. Неговите микропроцесорбазирани модулнидизайн изпълнява всички функции, посочени в

SFP MSA съвместим2-проводен сериен цифровДиагностика, наблюдение интерфейс за Оптични трансивери.

OC-48 / STM-16 е мрежата линия с трансмисияскорости до 2488.32 Mbit/s

(полезен товар: 2405.376 Mbit/s; режийни: 82.944 Mbit/s). OC-3/STM-1 е мрежалиния странсмисия

скорости до 155.52 Mbit/s (полезен товар: 148.608 Mbit/s; режийни: 6.912 Mbit/s,включително път режийни)

използване наFiber оптика. Система OC-3 е известен също като STS-3(електрически ниво) и STM-1

(SDH).Тези модули са същоизползва за приложение на Fast Ethernet. OC-12 илиSTM-4 е мрежа линия

със скорости на предаване до 622.08 Mbit/s(полезен товар: 601.344 Mbit/s;режийни: 20.736 Mbit/s).

2、Product параметър:Двупосочен SFP SDHSONET е мулти-курс серия 2.67 Gb/s приемо-предавателен модул интегрира оптика електроника

1234
5678
9101112
13141516

3. продукт функция:Двупосочен SFP SDHSONET е мулти-курс серия 2.67 Gb/s приемо-предавателен модул интегрира оптика електроника

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb/ЕГЕ-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, STM-4/OC12

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Единична + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C - 10to85C - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 доставка и обслужване на:Двупосочен SFP SDHSONET е мулти-курс серия 2.67 Gb/s приемо-предавателен модул интегрира оптика електроника

1) плаща:

2 доставка:

3) обслужване:

5、 препоръки:Двупосочен SFP SDHSONET е мулти-курс серия 2.67 Gb/s приемо-предавателен модул интегрира оптика електроника

1)SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

2)100BASE-SX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно

3)SFP 4G SFP 4 g е да използвате комуникация по оптично влакно и лазерни получаване hotplug функцията на захранване.

4)DWDM SFP се използва с едно влакно DWDM система и двойната влакна DWDM система

5)CWDM SFP специални CWDM SFP TX и RX със същата дължина на вълната

6)Компактен SFP ОВППС стегнати малко форми могат да бъдат вмъкнати в ОВППС радиоприемник

Описание
Двупосочен SFP + приемо-предаватели са малък форма фактор приемо-предавателен модул. То изрично предназначени за високоскоростни комуникационни приложения, които изискват курсове до 10.7Gbps, той е проектиран да бъде съвместим със СФФ 8472 и SFP + MSA. Модул данни свързва до 10 км или 40 км в 9/125um един режим влакно. Оптичен изход може да бъде прекратен от високо ниво въвеждане на LVTTL логика на Tx забрани. TX вина е предвидено да показват, че разграждането на лазер. Загуба на изходния сигнал (Лос) е предвидено да посочват загубата на входен оптичен сигнал от приемника или състоянието на връзката с партньора.
Функции
• До 10, 7Gbps двупосочни данни връзки
• Съвместим с SFP + MSA с дуплекс LC конектор
• 1270/1330nm КУПА лазерни предавател и приемник 1330/1270nm ПИН
• Вграден цифров диагностични функции
• Единен режим LC вместилище двупосочни радиоприемник
• Единична + 3.3V захранване и LVTTL логика
• EEPROM с функционалност на сериен номер
• Случай температурен диапазон:-5 ° C до 70 ° C
Приложения
• 10GBASE-BX в 10.3125 Gbps
• 10GBASE-BX в 9.953Gbps
• 1000 база LX Ethernet

Информация за поръчка

Част номер

Скорост на данните

Разстояние

Дължина на вълната

Изходна мощност (dBm)

Чувствителност на приемника (dBm)

DDMI

FBP-27339-10xD

10Gbps

10 км

T1270 КУПА R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10xD

10Gbps

10 км

T1330 КУПА R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10Gbps

40 км

T1270 КУПА R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10Gbps

40 км

T1330 КУПА R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
Двупосочен SFP + радиоприемник

1、Product Въведение:SFP 4G SFP 4 g е да използвате комуникация по оптично влакно и лазерни получаване hotplug функцията на захранване.

Двупосочен 4G серия е малък форма фактор pluggable модул за 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel и 1000BASE-BX

Gigabit Ethernet едно влакно комуникации. Това е с 20-пинов конектор SFP да позволи горещите plug

способност. Предавател раздел използва клас 1 лазерни отстъпчив съгласно Международния стандарт за безопасност

IEC 60825. Секцията на приемника използва интегриран детектор предусилвател (IDP), монтирани в оптична

горен и ограничаване последващ усилвател IC.

2、Product параметър:SFP 4G SFP 4 g е да използвате комуникация по оптично влакно и лазерни получаване hotplug функцията на захранване.

1234
5678
9101112
13141516

3. продукт функция:SFP 4G SFP 4 g е да използвате комуникация по оптично влакно и лазерни получаване hotplug функцията на захранване.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Единична + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 доставка и обслужване на:SFP 4G SFP 4 g е да използвате комуникация по оптично влакно и лазерни получаване hotplug функцията на захранване.

1) плаща:

2 доставка:

3) обслужване:

5、 препоръки:SFP 4G SFP 4 g е да използвате комуникация по оптично влакно и лазерни получаване hotplug функцията на захранване.

1)SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

2)100BASE-SX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Компактен SFP ОВППС

6)ДВУПОСОЧЕН SFP SDHSONET

1、Product Въведение:100BASE-SX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно

IEEE 802.3z стандарт включва 1000BASE-SX за предаване над Multi-режим влакно, 1000BASE-LX

за предаване на над един режим влакно 100BASE-FX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно. Той

използва 1300 nm инфрачервения (Сев.ирл) дължина на вълната предавани чрез две направления на оптично влакно, един за

receive(RX) и други за transmit(TX), 100BASE-SX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно.

Той използва две направления на Multi-режим оптично влакно за получаване и предаване. Eoptolink е произвеждат пълна

диапазон за FE и GE оптични трансивъри.

2、Product параметър:100BASE-SX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно

1234
5678
9101112
13141516

3. продукт функция:100BASE-SX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· Горещи PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial: 40 c ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

4、 доставка и обслужване на:100BASE-SX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно

1) плаща:

2 доставка:

3) обслужване:

5、 препоръки:100BASE-SX е версия на Fast Ethernet над оптично влакно

1)SGMII SFP е стандартен сериен номер, съвместими с SFP MSA база - 100 fx прилагане дизайн

2)SFP 4G

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Компактен SFP ОВППС

6)ДВУПОСОЧЕН SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

Двупосочен 4G серия е малък форма фактор pluggable модул за 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel и 1000BASE-BX Gigabit Ethernet Единична

Оптични комуникации. Тя е с 20-пинов конектор SFP да позволи горещи включете способност. Предавател раздел използва клас 1

Лазерни съвместими според Международната безопасност стандарт IEC 60825. Приемник sectionuses интегриран детектор

предусилвател (IDP), монтирани в оптични заглавка и ограничаване последващ усилвател IC.

Функция

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Единична + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на двупосочен sfp 4 g sfp 4 g 1 g 100 m xfp sfp sdhsonet модул трансивер за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: двупосочен SFP 4g SFP 4 g 1g 100m xfp SFP sdhsonet модул радиоприемник производители, фабрика, произведени в Китай, качество, ниска цена, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
SOPO оптична комуникация Ко ООД

Адрес: JinDiDa промишлена зона, Лангку промишленост Пак, Dalang улица, Longhua нов район, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: sales1@sopo.net.cn

SOPO оптична комуникация Ко ООД
foottop