Фибри към Ethernet конвертор A10-100-1000 m медия конвертор и фибри към медиите Ethernet

Фибри към Ethernet конвертор A10-100-1000 m медия конвертор и фибри към медиите Ethernet

Описание FM-3100 series 10/100/1000 M оптични медия конвертори приема превключване технология да изпълни медия реализация.

Function

Описание
FM-3100 series 10/100/1000 M оптични медия конвертори приема превключване технология да изпълни медия реализация. Той съответства на IEEE802.3z и IEEE802.3ab стандарти и поддържа два типа на медиите мрежови връзки: 10 /100/1000Base-T и 1000Base-SX/LX. Интер преобразува електрическите сигнали от 10/100/1000Base-T усукани двойки с оптични сигнали на 1000Base-SX, разширяване на предаването разстоянието на мрежа от 100 m чрез медни кабели до 220 м (влакна размер: 62.5/125μm)/550m (влакна размер: 50/125μm) чрез оптични кабели. Той поддържа предаване на мулти-режим dual влакно; един режим dual влакно, един режим едно влакно.
Функции
• Подкрепа на Интер преобразуване между 10/100/1000Base-TX и 1000Base-SX
• Подкрепа на пълен дуплекс и полу дуплекс и неговите авто-усети
• Подкрепа автоматична кръстосана връзка на усукана двойка интерфейси, улесняване на система за въвеждане в експлоатация и инсталация
• Подкрепа за предаването на изключително дълги VLAN пакети
• Подкрепа за качество на услугата (QoS) и осигуряването на предаването на VoIP пакетите
• Подкрепа на STP за формиране на излишни мрежа
Приложения
• 10/100/1000Mbps бърз оптичен дълги разстояния предаване мрежа Ethernet

Работни спецификации

Параметър

Спецификации

Режим на достъп

10/100/1000Mbps

Стандарт

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX гигабит thernet, IEEE802.1qVLAN,
IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d Spanning Tree

Дължина на вълната

Mulitmode:850; Единична-режим: 1310 / 1550nm

Разстояние

Категория-5 усукана двойка: 100 м
Фибри: multi-режим 50/125,62.5/125μm (максимум разстояние до (220 m или 550 м)
Фибри: един-режим 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max разстояние до 20-80 км)

Порт

Един RJ-45 порт:
За свързване на STP/UTP категория-5 усукани двойки
Един оптичен порт:
Multi-режим, двойно фибри: SC (50, 62,5/125μm)
Единен режим, двойно фибри: SC или ФК (9/125μm)
Единен режим едно влакно: SC или ФК (9/125μm)

Преобразуване средства

Media конвертиране

MAC таблицата адрес

1K

Буферно пространство

256kbit

Контрол на потока

Пълен дуплекс: поток контрол;
Половин дуплекс: обратно налягане

Забавяне

Магазин и напред: 9.6μs; Cut-чрез: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

100 000 часа

LED индикатор

PWR (захранване), FX ВРЪЗКА (оптична връзка действие), TP LINK1000 (усукана двойка link1000M),
TP LINK100 (усукана двойка връзка 100 М), TP акт (усукана двойка изпращане пакети)

Захранване

DC5V 1а (външни), AC220V 0.5a / DC-48 (вътрешни)

Консумация на енергия

5W

Работна температура

-10 ~ 55ºC

Оперативна влажност

5%~90%

Поддържането на температура

-40 ~ 70ºC

Поддържане на влажност

5 % ~ 90 % без кондензация

Размери

Външно захранване: 26mmx 70 mm x 95 мм
Вътрешно захранване: 30 mm x 110 мм х 140 м

Информация за поръчка

Модел

дължина на вълната

Фибри

TX порта

Режим на фибри

TX мощност (dBm)

RX Сен.
(dBm)

Разстояние

FM-3100-02

850nm

SC/ST

RJ-45

ММ, дуплекс

-17~-12

≤-20.0

550 м

FM-3100-L2

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-3~-8

≤-23.0

20km

FM-3100-L4

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-3~-0

≤-25.0

40 км

FM-3100-L6

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

andgt; 1

≤-27.0

80km

FM-3101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-3101-L2B

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-3101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-3~0

≤-23.0

40 км

FM-3101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-3~0

≤-23.0

40 км

FM-3101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-3~0

≤-23.0

60 км

FM-3101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-3~0

≤-23.0

60 км

PDF
10-100-1000 М-медия конвертори

Описание
FM-11 серия оптични медия конвертори могат да преобразуват електрически сигнали на 10Base-T и 100Base-TX усукани двойки с оптични сигнали на 100Base-FX. Той разширява мрежата предаването разстоянието от 100m чрез медни кабели до 120 км via оптичен кабел влакно. Това позволява данните да предават в две различни среди на електрически и оптични мрежи с технологията на данни връзка L2 магазин-и-напред, или от една от PHY L1 cut-through). Той поддържа предаване в мулти-режим dual влакно, един режим dual влакно, един режим едно влакно.
Функции
• 0/100Mbps авто усети, улесняване на мрежова система
• Вграден ефективни превключване ядро да реализира управление на потока и намаляване на излъчване на пакети
• Пълен дуплекс и полу-дуплекс авто-усети
• Подкрепа автоматична кръстосана връзка на усукана двойка интерфейси, улесняване на система за въвеждане в експлоатация и инсталация
• Подкрепа на ниско-timelag предаване
• Подкрепа за предаването на изключително дълги пакети до to1600 байта
• Подкрепа за предаването на изключително дълги VLAN пакети
• Подкрепа за качество на услугата (QoS), осигуряването на предаването на VoIP пакетите
• Подкрепа на STP за формиране на излишни мрежа
• Изключително ниска консумация на енергия (по-малко от 2W), ниска топлина, надеждна и стабилна производителност и дълъг живот

Работни спецификации

Параметър

Спецификации

Режим на достъп

10/100Mbps

Стандарт

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Дължина на вълната

Mulitmode:850 / 1310nm; Единична-режим: 1310 / 1550nm (опция)

Разстояние

Категория-5 усукана двойка: 100 м
Фибри: multi-режим 50/125,62.5/125μm (max разстояние до 2 км или 5 км)
Фибри: един-режим 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max разстояние до 20-120 км)

Порт

Един RJ-45 порт:
За свързване на STP/UTP категория-5 усукани двойки
Един оптичен порт:
Multi-режим, двойно фибри: SC или ST (50, 62,5/125μm)
Единен режим, двойно фибри: SC или ФК (9/125μm)
Единен режим едно влакно: SC или ФК (9/125μm)

Преобразуване средства

Media конвертиране, Магазин и напред/рязани чрез

MAC таблицата адрес

1K

Буферно пространство

1MBit

Контрол на потока

Пълен дуплекс: поток контрол;
Половин дуплекс: обратно налягане

Забавяне

Магазин и напред: 9.6μs; Cut-чрез: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

100 000 часа

LED индикатор

PWR (захранване); FX ВРЪЗКА/акт (оптична връзка/действие)
FDX (FX пълен дуплекс), TP LINK/акт (усукани двойки връзка/действие)
TP 100 (100M предаване скоростта на усукани двойки),
FX 100 (100 М скорост на предаване на оптични влакна)

Захранване

DC5V 1а (външни), AC220 0.5a / DC-48 (вътрешни)

Консумация на енергия

andlt; 2W

Работна температура

-10 ~ 55ºC

Оперативна влажност

5%~90%

Поддържането на температура

-40 ~ 70ºC

Поддържане на влажност

5 % ~ 90 % без кондензация

Размери

71 мм (W) * 94 мм (D) * 26 mm (H) (външно захранване)

Информация за поръчка

Модел

дължина на вълната

Фибри

TX порта

Режим на фибри

TX мощност (dBm)

RX Сен.
(dBm)

Разстояние

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

ММ, дуплекс

-22 с -12

≤-30

2 км

FM-1100-L2

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-15 до -8

≤-37

20km

FM-1100-L4

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-8 до -3

≤-37

40 км

FM-1100-L6

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-3-0

≤-37

60 км

FM-1100-НИВО 8

1550nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-8 до -3

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-3-0

≤-40

100 км

FM-1100-12

1550nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

0-3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-13 до -8

≤-36

20km

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-13 до -8

≤-36

20km

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-8 до -3

≤-36

40 км

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-8 до -3

≤-36

40 км

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-5 до -3

≤-36

80km

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-5 до -3

≤-36

80km

PDF
10-100 М-медия конвертори

Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на влакно към ethernet конвертор a10-100-1000 m медия конвертор и фибри към медии ethernet за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: фибри към ethernet конвертор a10-100-1000 m медиен конвертор и фибри към медиите ethernet производители, фабрика, направени в Китай, качество, ниски цени, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
SOPO оптична комуникация Ко ООД

Адрес: JinDiDa промишлена зона, Лангку промишленост Пак, Dalang улица, Longhua нов район, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: sales1@sopo.net.cn

SOPO оптична комуникация Ко ООД
foottop