Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc кабел

Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc кабел

Описание фиксирана фланец SC/UPC Fiber Optic Затихвател 1 ~ 25dB незадължителен фиксирани Атенуатори прибори за измервания се използват в приложения, където е зададен предварително определена сума на загуба на светлина.

Function

Описание
Фиксирани фланец SC/UPC Fiber Optic Затихвател 1 ~ 25dB по избор
Атенуатори прибори за фиксирани измервания се използват в приложения, където е зададен предварително определена сума на загуба на светлина.
Ние предлагаме, LC, ФК, SC, ST, MU фиксирани Затихвател с различни затихване ниво, от 1 dB да 25dB.
Основни характеристики
• Bellcore съвместим
• Дължина на вълната независими
• Трайност andamp; Проста и надеждна конструкция
Спецификации
• Оперативни вълната: SM: 1310nm 1550nm
• ММ: 850nm 1300nm
• Връщане загуба: повече от 55dB (UPC)
• Затихване точност: +/-0.5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Поляризация зависими загуба: по-малко от 0.2dB
• Макс. Оптични входна мощност: 200mW
• Оперативни Temp обхват: -40 ~ 80 ° C

Описание
Фиксирани фланец LC/UPC Fiber Optic Затихвател 1 ~ 20 dB незадължително
Атенуатори прибори за фиксирани измервания се използват в приложения, където е зададен предварително определена сума на загуба на светлина.
Ние предлагаме, LC, ФК, SC, ST, MU фиксирани Затихвател с различни затихване ниво, от 1 dB до 20dB.


Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc кабел за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: Fixed-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator lc кабел производителите, фабрика, произведени в Китай, качество, ниска цена, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd

Адрес: JinDiDa индустриалната зона, Langkou промишленост Pak, Ганев улица, Longhua нова област, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: 18818523155@163.com

Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd
foottop