Единствен, двойствен етап изолатор влакно оптична лазерна маркировка машина цена и използва фибри оптични диод импулсни продукти

Единствен, двойствен етап изолатор влакно оптична лазерна маркировка машина цена и използва фибри оптични диод импулсни продукти

Един етап изолатор 1. описание: Едностъпални изолатор е един вид оптична пасивно устройство

Function

ЕдностъпалниИзолатор

1Описание

Едностъпални изолатор е един вид оптична пасивно устройство, основната му функция е да реализира положителен трансфер оптичен сигнал и потискат обратно светлина.

2Функции

Ниска вмъкване загуба

висока изолация

Висока връщане загуба

Ниска ПЛС

3Приложения

EDFA

Оптично влакно тестовата система

CATV система

Телеком система

Безжична мрежа

4Спецификации

Параметър

Клас P

Клас А

Оперативни вълната(nm)

1310 и 1550

Изолация @ Passband (dB)

≥40

≥38

Изолация (dB)

≥32

≥30

Вмъкване загуба @ Passband (dB)

0.35

0.5

Вмъкване загуба (dB)

≤0.6

≤0.7

Връщане загуба (dB)

≥65/60

≥60/55

ЛДП (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0.1

PMD (ps)

0,2 (0,05 при поискване)

Диапазон на дължина на вълната (nm)

±15

Операционна температура))

-20 + 70

Температура () за съхранение на багаж)

-40 безотказното

Тип на фибри

Corning SMF-28

Влакна дължина (м)

1 метър всеки край

ПакетРазмери (мм)

5.5×30

Предаването Power(mW)

300

Бележкиwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Поръчай информация:

ISO тип

Оперативни вълната

Клас

Тип на фибри

Дължина влакна

Съединител

ШИС =Единична

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L ленти

S = специални

P = степен P

= Клас А

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 м
2 = 1.5 м
3 = 2,0 м.
4 = специални

0 = няма
1 = ФК/АПК
2 = ФК/PC
3 = SC/АПК
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Описание

Двоен етап изолатор е един вид оптичен елемент, основната му функция е да реализира положителен трансфер оптичен сигнал и потискат обратно светлина.

2Спецификации

Параметър

Клас P

Клас А

Оперативни вълната(nm)

1310 и 1550

Изолация @ Passband (dB)

≥55

≥53

Изолация (dB)

≥46

≥45

Вмъкване загуба @ Passband (dB)

0.5

0.6

Вмъкване загуба (dB)

≤0.8

≤0.8

Връщане загуба (dB)

≥65/60

≥60/55

ЛДП (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0.1

PMD (ps)

0,1 (0,05 при поискване)

Диапазон на дължина на вълната (nm)

±30

Операционна температура))

-20 + 70

Температура () за съхранение на багаж)

-40 безотказното

Тип на фибри

Corning SMF-28

Влакна дължина (м)

1 метър всеки край

ПакетРазмери (мм)

5.5×30

Предаването Power(mW)

300

Бележкиwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Поръчай информация:

ISO тип

Оперативни вълната

Клас

Тип на фибри

Дължина влакна

Съединител

SIU =Dual

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L ленти

S = специални

P = степен P

= Клас А

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 м
2 = 1.5 м
3 = 2,0 м.
4 = специални

0 = няма
1 = ФК/АПК
2 = ФК/PC
3 = SC/АПК
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на единствен, двойствен етап изолатор влакно оптична лазерна маркировка машина цена и използвани fiber optic диод импулсни продукти за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: единствен, двойствен етап изолатор влакно оптична лазерна маркировка машина цена и използвани fiber optic диод импулсни продукти производителите, фабрика, произведени в Китай, качество, ниска цена, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd

Адрес: JinDiDa индустриалната зона, Langkou промишленост Pak, Ганев улица, Longhua нова област, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: 18818523155@163.com

Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd
foottop